Chcete mít vlastní stránky? Webgarden vám s tím může pomoci.

Rádi byste své myšlenky či názory publikovali na webu? Chtěli byste vytvořit online prezentaci vlastní firmy? Nemáte sebemenší zkušenosti s tvorbou webových stránek? Potom by se vám nejspíš mohlo líbit řešení, nabízené na webových stránkách Webgarden.cz. Zde můžete v pěkném webovém prostředí vytvářej jednoduché i složité internetové stránky pro komerční i soukromé využití jednoduše a zdarma.

Doposud jste se s touto internetovou službou nesetkali? Rád vás s ní seznámím. Na českém internetu funguje již mnoho let a zakládá si na perfektní a jednoduché správě webů. Co pro vytvoření internetové stránky potřebujete? Zaměříme se na obecné stránky a zde vám stačí určit si adresu, na níž má být projekt nainstalován. Dále přejdete na webové administrační rozhraní vašeho webu, kde si v první řadě zvolíte rozložení a některou z více jak stovky grafických šablon. Vše je programováno „AJAXem“ a celý proces je velmi rychlý a přehledný. Pokud se vám žádná z nabízených šablon nelíbí, můžete si ji opět pomocí jednoduchého editoru vytvořit přesně podle svých představ.

webgardenPotom už pouze stačí přidat obsah a upozornit na tuto stránku své přátele nebo zkrátka cílovou skupinu osob, která by o obsahwebu mohla mít zájem. Jací návštěvníci a hlavně odkud se potom dozvíte také přímo v administraci. Nemusíte se tedy starat ani o instalaci profesionálních nástrojů, které jsou pro analýzu na webu určeny a jsou také velmi složité. Kdybyste si i přesto nebyli někdy jisti se správným nastavením či úpravou stránek, nahlédněte do dopodrobna rozepsané nápovědy případně si napište na podporu, kde vám jistě rádi a ochotně poradí. Více informací a možnost vytvoření stránek najdete přímo na adrese Webgarden.cz.

 

 

O Filip Matějka

Jsem provozovatelem webu ajtaci.net. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, obor počítačové systémy. V současné době jsem studentem na Univerzitě v Pardubicích. Musím také nějakým rozumným způsobem uživit provoz tohoto webu, takže se Vám předem omlouvám za občasné PR články. Doufám, že mě chápete.