Kde si nechat vytvořit perfektní webové stránky?

Všichni mí pravidelní čtenáři patří nejspíš mezi lidi, pohybující se v oblasti IT. Co když ale na tento web zavítá někdo, kdo s tvorbou webových stránek a ani s ničím podobným nemá zkušenosti? Například nějaký zástupce firmy, která uvažuje o své prezentaci na internetu. Jak jsem si tak procházel starší články, všude jsou rady na nějaké zajímavé metody v programování, informace o novinkách ve světě IT, ale jen málo se zaměřujeme právě na kompletní tvorbu webových stránek. V dnešním článku jsem se to rozhodl napravit a seznámím vás s firmou, která tvoří kvalitní webové stránky a se kterou již nějaký čas spolupracuji.

Jedná se o společnost Pixolo s.r.o., jejímž hlavním zaměřením je tvorba webových stránek a snadno ovladatelných e-shopů. Kromě toho se zabívají i marketingem, díky čemuž jsou jejich projekty a projekty klientů opravdu úspěšné a vyhledávané. Aby vaše internetové stránky takříkajíc prodávaly, musí být na webu kromě dobré přístupnosti i poutavá grafika. Pokud návštěvníka na první pohled web nezaujme, trvá jen pár vteřin, než ji opustí a zajde ke konkurenci. Proto jsou grafici společnosti Pixolo  při vytváření grafických návrhů opravdu kreativní a můžete se o tom přesvědčit při prohlížení referencí.

Tvorba webových stránek ovšem nezahrnuje pouhé vytvoření grafiky a nokódování. Aby se web dostal k lidem, je zapotřebí ještě SEO optimalizace. Pro ty z vás, kterým toto slovní spojení nic neříká, chci říct, že se jedná o jakýsi soubor onpage a offpage faktorů, zajišťující dobrá místa ve vyhledávání na určitá klíčová slova. K samotné webové stránce vám také mohou vytvořit stránku na sociální síti Facebook. Tu je následně možné propojit například s aplikací pro internetový obchod a využít tak více prodejních cest. Ostatně podívejte se na stránky Pixolo.cz sami a prohlédněte si kompletní portfolio služeb.

O Filip Matějka

Jsem provozovatelem webu ajtaci.net. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, obor počítačové systémy. V současné době jsem studentem na Univerzitě v Pardubicích. Musím také nějakým rozumným způsobem uživit provoz tohoto webu, takže se Vám předem omlouvám za občasné PR články. Doufám, že mě chápete.