Recenze: YouTube Song Downloader

Hudba nebo video ze serveru Youtube.com snadno a rychle ve Vašem PC? Ano, pomocí tohoto programu od německé firmy Abelssoft je to možné. Program se jednoduše instaluje a používá, má intuitivní ovládání a příjemný design. Navíc tento program je uváděn jako freeware, tudíž je zcela zdarma.

Použítí je jednoduché, zkopírujete odkaz a vyberete jsi co chcete stáhnout jestli pouze video, zvuk nebo kompletní video se zvukem i obrazem. Program má několik jazykových lokací, defaultně je zde nastaven Anglický jazyk, čeština ovšem chybí. V nastavení programu (angl. SETTINGS) lze upravit video formáty (avi,mp4,flv), kvalitu mp3(64,128,192 kbps). Najdete zde i nastavení ukládání daného souboru.

Všechny vlastnosti programu fungují spolehlivě, velikost po naistalování je také velice malá. Program podporuje Windows XP, Vista, 7. Podobnou freeware konkurenci tomuto programu nalezneme jen těžko.

Klady     + kvalitní design, funkčnost, intuitivní ovládání

Zápory   – chybí čeština

 

Hodnocení:  90%

O Josef Pajer

Vystudoval sem již střední odbornou školu se zaměřením na IT a Ekonomiku v Ledči nad Sázavou, momentálně dále studuji Vyšší odbornou školu ve stejném oboru. Zajímám se převážně o nové technologie v oboru IT ( software, hardware, tvorba webu, grafika, hry, internet a podobné). Moje záliby jsou Míša, poker, futsal, šipky, tenis a jiné.