Jak se zrelaxovat během dlouhé práce na počítači?

V poslední době řeším často problém s tím, že pracuji od časného rána do pozdního večera a vůbec mi nezbývá čas na žádnou zábavu. Maximálně si dám vždy pauzičku na pár minut a zahraju si nějakou online hru pro vyčištění hlavy. Při mé práci je velmi důležitá kreativita a ta bez odpočinku je téměř na nulové úrovni. Ještě že existují velké herní portály, na kterých si vždy najdu na chvilku nějakou odpočinkovou hru a dostanu se opět do pohody. V dnešním článku bych rád doporučil i vám ostatním, kteří řešíte problémy s časem na odpočinek, jeden webový portál, na kterém hraji asi nejčastěji.

Už před několika měsíci jsem se dostal k webu Hry.cr, ve kterém se dá snadno orientovat a kam jsou neustále přidávány nové hry. Představím vám zde několik kategorií, ve kterých se podle mě dají najít online hry nejvhodnější pro rychlý odpočinek a relaxaci. Začněme třeba tou sekcí, která se přímo nazývá Oddechové hry. Během psaní tohoto doporučení jsem se u ní zastavil skoro na hodinu a zapomněl jsem téměř na všechnu práci. Mohu tedy konstatovat, že při hraní her z této části nabídky naprosto zapomenete na realitu a necháte mozek odpočívat. Hned se mi také pracuje lépe a efektivněji.

Pokud při relaxaci spíše potřebujete odbourat stres, doporučil bych vám hry online s akční tematikou. Jedna kategorie na webu Hry.cr je zaměřena přímo na ně a možná, že by vám vyhovovaly brutální hry. Pokud vybíjíte svou agresivitu pouze prostřednictvím her, tak je to naprosto neškodné. V práci jste potom milí, odpočinutí a plně soustředění. Sám si tento typ her pouštím jen občas, protože mě spíše od další práce odradí, ale to už je asi případ od případu.

O Filip Matějka

Jsem provozovatelem webu ajtaci.net. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, obor počítačové systémy. V současné době jsem studentem na Univerzitě v Pardubicích. Musím také nějakým rozumným způsobem uživit provoz tohoto webu, takže se Vám předem omlouvám za občasné PR články. Doufám, že mě chápete.