Dokážete si po práci odpočinout?

Už několik měsíců jsem tak zaneprázdněn prací, že mi  v podstatě nezbývá žádný čas na nějaký větší odpočinek. Pokud podnikáte, tak to určitě znáte taky. Ovšem ono to na druhou stranu zase nejde pracovat stále na plný plyn. Je potřeba si alespoň jednou za čas trochu vyčistit hlavu a utřídit si myšlenky. Jak to ale provést, když se nemůžete vzdálit od počítače? Mě se nakonec tento problém vyřešit podařilo a to docela jednoduše. Zkrátka jsem začal procházet různé weby s online hrami, které není potřeba instalovat. Stačí pouze nějakou si vybrat a ihned hrát. Určil jsem si nějaký čas, který tomu mohu věnovat, a vždy se mi potom lépe pracuje.

Už před nějakým časem se mi podařilo najít web Dyxy.cz, na kterém je přes tisíc zajímavých online her. Já mám při relaxu při práci oblíbené zejména sportovní nebo casino hry. Dokonce někdy, pokud mám z práce špatnou náladu, rád si zahraji i něco trochu tvrdšího, jako je Warflash Level Pack. Tato bojová hra mi pomáhá perfektně a poměrně rychle odbourávat stres. Případně ani jiné akční superhry rozhodně nejsou špatné a stojí za vyzkoušení. Během psaní tohoto článku jsem se nechal zlákat například hrou Ambulance Truck Driver, kde máte za úkol co nejrychleji dorazit za pacientem a dostat ho živého do nemocnice.

Když na to tak koukám, zmiňoval jsem výše zejména hry vhodné pro kluky a muže. Zapomněl jsem úplně na to, že nějakou hru si rády pustí a zahrají i dívky. Oproti mužům mají jiné preference. Malé dívky si rády zahrají například hry s panenkami barbie nebo takzvané oblékačky. Hry pro dívky mají vůbec podobná témata. Buďto se jedná o hry s panenkami, simulace provozování nějakého restauračního podniku případně oblékání modelek. Na internetu se dá najít spousta druhů těchto her, a když jsem je hledal nyní já, našel jsem jich asi nejvíc na webu Barbiegames.cz. Podívejte se na ty stránky také a vyberte si, co vás zajímá.

O Filip Matějka

Jsem provozovatelem webu ajtaci.net. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, obor počítačové systémy. V současné době jsem studentem na Univerzitě v Pardubicích. Musím také nějakým rozumným způsobem uživit provoz tohoto webu, takže se Vám předem omlouvám za občasné PR články. Doufám, že mě chápete.