Internetová pobočka

Podnikáte nebo nabízíte svoje produkty na internetu. Jestli ne tak je to chyba. Snad už každý asi ví, že internet má ten největší potenciál a rozrůstá se velice rychle. Není tedy určitě na co čekat. Kdo přijde pozdě, bude muset dohánět konkurenci. Kdo není vidět na internetu, jako by skoro snad ani nebyl. Je to hold pokrok a jiné to asi nebude. Někteří lidí dokonce žijí více ve virtuálním světě, než v reálném. Další důvod, proč být vidět na internetu.

Jestli ale na internetu již jste a máte své webové stránky, možná máte i svojí internetovou pobočku? Nebo možná nevíte co to je internetová pobočka a jaké výhody vám přináší. Pojem internetové pobočka je vcelku nový, ale nepochybuji, že se se časem stane silným marketingovým nástrojem. Jde totiž o vytvoření samostatných stránek, které budou nabízet vaše jednotlivé produkty. Pokaždé se můžete zaměřit na něco trochu jiného, udělat je jinak, přilákat jiný typ lidí. Proč se spokojit jen s jedněma stránkami? Není důvod!

Internetová pobočka má jisto jistě svojí budoucnost, protože má svůj smysl. Jestli nevíte jak na ní, nechte si jí vytvořit profesionály. Nejlevnější dostupná varianta je Internetová pobočka – varianta 300. V ceně 3 000 Kč (3 600 Kč s DPH) dostanete nové internetové stránky, na vlastní doméně i s hotingem a e-mailem. Vytvoří vám veškerý obsah webu, aby co nejlépe přitahoval potenciální zákazníky. Obdržíte taky heslo do administrace, kde si můžete sami upravovat obsah. Nejste tedy vázáni podmínkou, že za každou úpravu budete muset někomu platit, ale každý z Vás to zvládne sám. Stránky budou plně optimalizovány pro vyhledávače, aby byl jejich potenciál plně využit. Můžete krásně sledovat statistiky vaší internetové pobočky a mnoho dalších věcí.

Za tak málo peněz si nekoupíte ani reklamu v novinách a přitom za menší peníze můžete mít daleko učenější možnost propagace, tak proč to nevyužít? Předběhněte vaši konkurenci!

O David

Jmenuji se Davídek a budu vám tu psát článek a tom, co by se vám mohlo hodit v životě :-)