Relax pro ajťáka

Každý ajťák si jistě jednou za čas rád zahraje nějakou hru. Většinou díky své pracovní vytíženosti ale nemá v počítači žádnou instalovanou a využije tak nabídek online her. Nejde sice o tak graficky propracované kousky, ale na chvilkové odreagování Vám plně postačí.

Super hry naleznete na všemožných internetových stránkách. Nabídky typů her je také velmi obrovská. Každý programátor, nebo prostě každá ajťák si vybere kategorii, která se mu bude zamlouvat a přestane při ní myslet na zdrojové kódy nebo grafiku.

Částečný adrenalin si můžete užít, pokud si pustíte závodní hry. Akční hry jsou také velmi žádané, obzvláště v případě, že Vás například naštve šéf a vy byste si rádi nějakým rozumným způsobem vybili vztek. Případně pokud v někom třímá trocha gamblera, tak si jistě rád zahraje zdarma casino hry, u kterých nehrozí vůbec žádná finanční ztráta.

Někdo naopak potřebuje pro odreagování upřít svou pozornost jiným směrem a protrénovat si logické myšlení jinak, než při kódování podmínek a cyklů. Takový člověk si rád zahraje logické hry, strategické hry nebo stolní hry v PC provedení.

Pokud na chvíli potřebujete zabavit své děti, které Vás mohou rušit od práce, můžete jim pustit hry vaření, nebo hry pro dívky. Chlapci mají zase rádi závodní hry, nebo případně hry akční.

O Filip Matějka

Jsem provozovatelem webu ajtaci.net. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, obor počítačové systémy. V současné době jsem studentem na Univerzitě v Pardubicích. Musím také nějakým rozumným způsobem uživit provoz tohoto webu, takže se Vám předem omlouvám za občasné PR články. Doufám, že mě chápete.