Pophry.sk – Váš predajca najlacnejších hier na trhu

Ste vášnivým priaznivcom Pc hier, konzoly PS3, Xboxu360, alebo ďalších herných konzol? Už Vás nebaví platiť veľké sumy za hry v kamenných obchodoch? Ak chcete PC hry, PS3 hry, Xbox360 hry pre všetky vekové kategórie, ktoré sú dostupné pre každého, najlepším riešením je objednať si hru cez internetový obchod pophry.sk. Internetový obchod pophry.sk je denne aktualizovaný a prináša Vám to najlepšie zo sveta herného priemyslu, od PC hier, až po PS2 hry, PS3 hry, PSP hry a hry na ostatné konzole ako Nintedo DS, Nintendo Wii, či Xbox 360. Ak chcete mať istotu, aby vám zásielka prišla čo najrýchlejšie k Vám domov, istotu nízkych cien. Proste a skrátka máme najlacnejšie pc hry na trhu.

V minulosti Pc hry tvorili väčšinu predaja zo všetkého herného priemyslu, kam patria aj hry pre mobily, PS2 hry, Xbox 360 hry, alebo aj hry Nintendo Wii a hry pre ďalšie herné konzole. PlayStation 1 je prvá herná konzola od japonskej firmy Sony, v hernom svete vytvorila veľký pokrok, od tejto doby sa o hry začala zaujímať nielen mladá generácia, ale aj ľudia dospelí, ktorí boli ochotní za PS1 hry zaplatiť aj väčšie množstvo peňazí. Hier určených pre PS1 sa prvým rokom predalo nespočetne veľké množstvo a firma Sony oslavovala so svojou hernou konzolou Playstation neočakávané úspechy. Sony vypustila svoj produkt Playstation 1 piatej generácie do predaja už začiatkom roka 1994. O šesť rokov neskôr, v roku 2000 prišla Japonská firma Sony so svojou druhou verziou hernej konzole, tentoraz išlo o šiestu generáciu s názvom PlayStation 2. PS2 hry išli ešte viac na odbyt, ako hry pre staršiu konzolu Playstation, pretože sa len za prvé dva dni predalo viac než 3 milióny kusov PS2 hier, a to len v Japonsku! Nasledujúcich 5 rokov sa predalo viac než 100 miliónov herných konzol Playstation 2.

Potom čo Sony pustila do predaja svoju úspešnú hernú konzolu PS2, predala v priemere 5 hier na jednu hernú konzolu, no konkurencia dlho nečakala, jedným kto reagoval, bol Microsoft, ktorývydal konzolu Xbox, táto konzola mala oproti PS2 zopár výhod, jednalo sa napríklad o ľahšie ovládanie hier a funkcií (napríklad umožnené ovládanie cez počítač prostredníctvom klávesnice a myši), taktiež bola možnosť harddisku ku konzole, čo sa dalo ľahko zneužiť hraním nelegálnych hier na tejto konzole. Ďalšími uvádzanými výhodami od americkej firmy Microsoft bol rýchly procesor, alebo lepšia grafika, i keď podaktorí tvrdia, že grafika Playstiationu bola aj tak lepšia.

O Filip Matějka

Jsem provozovatelem webu ajtaci.net. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, obor počítačové systémy. V současné době jsem studentem na Univerzitě v Pardubicích. Musím také nějakým rozumným způsobem uživit provoz tohoto webu, takže se Vám předem omlouvám za občasné PR články. Doufám, že mě chápete.