Nenudím se aneb hraju online hry

Patříte k těm, co každý den sedí u počítače a snaží se tam nějak zabavit. Je prokázáno, že většina teenagerů se na počítači, nudí, ale přitom tam jsou. Tak to změňte! A chcete poradit jak to třeba dělám já? Já hraji online hry. Ale není tomu zas tak dlouho, co mě tato zábava pravdu pohltila. Nehraju na žádném starém webu,kde jsou pořád ty samé hry, co člověka brzy omrzí. Já hraju na online-hry-zdarma.cz. Je to sice nový web, ale úplně si mě kompletně získal. Už tam jsem nějaký ten paták a přitom pořád hraju jiné hry. To bude asi tím, že v databázi mají více jak 25 000 flash her. Takový počet her mě ještě opravdu neomrzel a myslím, že pobaví i vás. MYslím, že takový počet online her vystačí každému na pár let dopředu. Takže já už se na internetu nenudím.

Jestli chcete taky hrát online hry, ale 20 000 her na jednom místě je pro vás moc a vy si nedokážete vybrat, tak já vám poradím. Je dobré mít svoje oblíbené kategorie a pak vybírat her jen z nich. Moje neoblíbenější kategorie jsou Strategické hry, protože jedna hra vydrží klidně celý večer. Mívají hodně obtížností a většinou jsou trochu více pro myšlené, než ostatní hry. Taky se mi líbí často jejich grafické provedení. Nejoblíbenější je, když třeba musí bránit nějakou pevnost a každé kolo je to těžší a těžší.

Když chci nějakou rychlejší hru, mám dobrou náladu a energii, tak si pustím Sportovní hry. Většinou si tam najdu nějaký fotbal, hokej, prostě něco na ten styl. Občas si říkám, že je to lepší než to hrát na živo, ale to je věc mého názoru.

Výjimečně se tam dám 3D hry, ale to abych se většinou pokochal jejich grafikou a provedení, na kterým si mi často tají dech. Občas se stane že mám takovou horší náladu, když to není tak strašní vybiju se v kategorii Akční hry, ale když je to opravdu vážný a mám chuď něco rozbít, pustím Brutální hry a mládím všechno hlava nehlava.

Každý si ale oblíbí jiné kategorie, je to věc vkusu.

Tagy: , ,

O David

Jmenuji se Davídek a budu vám tu psát článek a tom, co by se vám mohlo hodit v životě :-)