mLink – časově cílená reklama

mLink.cz je český reklamní systém pro prodej reklamních ploch, na nichž inzerenti kupují reklamy. mLink má tři druhy reklamních ploch: lištu, blok reklam a bannery. Každá reklama je aktivní po dobu 30 a více dní.

Reklamní systém mLink je určený pro prodej reklamních ploch na stránkách a nákup reklamních textových odkazů (zpětné odkazy) nebo bannerů na vybraných stránkách. Každý koupený odkaz nebo banner je aktivní po dobu 30 nebo více dní. Cena jednoho reklamního odkazu je fixní a je určená podle tzv. Google PageRanku a S-Ranku stránek s reklamními plochami. ceny bannerů jsou stanovené individuálně pro každou stránku a banner. Umístěním zpětných odkazů na stránkách získá Vaše stránka časem vyšší PageRank a S-Rank a tím i lepší umístění ve vyhledávačích jako je např. Google nebo Seznam, což je i jedním z důležitých aspektů rostoucí návštěvnosti stránky.

mLink.cz - časově cílené zpětné odkazy

Výhody mLink.cz

  • Sami volíte, kde budete inzerovat za pevné měsíční ceny
  • Vyberte si, zda použijete Blok reklam, lištu odkazů, banner
  • Jednoduchý a přehledný systém reklam
  • Průvodce či Online podpora Vám pomůže
  • Zjistěte ihned kvalitu stránky

O Petr Láslo

Student ČVUT FJFI katedry softwarového inženýrství v ekonomii. Mezi jeho zájmy patří programování a sport. Autor má zkušenosti s PHP 5, MySQL, XHTML a CSS. Zajímá se o platformu .NET, jazyk C#, ASP.NET a WPF.