Jak voní správný ajťák

Dneska mám pro vás článek, jak by měl vypadat, jak by se měl vonět a jaké používat parfémy, každý pořád ajťák.

Ty časy, kdy ajťáci byli tlustí srandovní mužíčci, co bydlili někde u maminky ve sklepě (Co je to žena nevěděli.) a brýle měli tlustší než monitor, ty jsou doufám už ta tam. Setkáme se s tím už jen snad ve starších amerických filmech.

Je potřeba si uvědomit, že být ajťák je poslání, výsada a je potřeba se podle toho chovat. Podle mého, by měl každý ajťák dobře vypadat, dbát na sebe a samozřejmě krásně vonět. Toto povolání je velmi prestižní a mělo  by k němu mělo patřit i dobré chování a vzhled. Ajťáci přece vytváří druhý svět.

Já sám se snažím, aspoň se nějak slušně a lépe oblíkat. Taky si kupuji kvalitní parfémy. Ona totiž takové dobrá vůně může o vás něco vašemu zaměstnavateli napovědět. A když se ucházíte o práci, tak tím získáte jistý náskok před konkurencí.

Je pravda, že ale ajťáci jsou často spořiví lidé a pak bych jim tedy doporučil kupovat levné parfémy v akci. Tím levné, nemyslím nekvalitní, ale kupovat je na internetu chytře. Já si parfémy pro sebe kupuji na cosmo.cz. Mají pro mne velice přijatelné ceny a dobrý výběr těch nekvalitnějších parfémů.

Jestli třeba chcete ušetřit ještě více, můžete si zakoupit levné testery parfémů. Vůbec to nemá vliv na kvalitu parfému, ale parfémy nejsou tak pěkně zabaleny. Jsou, ale za to, o dost levnější.

Já osobně kupuji parfémy od značky Dunhill Desire a nebo teď nově od značky Calvin Klein. Oboje to jsou krásné a reprezentativní vůně, které mi vydrží po celý den.

Hlavně ale na sebe aspoň nějak dbejte, abyste nedělali ostatním ajťákům ostudu a konečně se vymýtil mýtus o jejich chování a vzhledu :-)

Tagy: ,

O David

Jmenuji se Davídek a budu vám tu psát článek a tom, co by se vám mohlo hodit v životě :-)