Hypotéka pro ajťáky > bydlete dobře

Zdar Ajťákům. My jsme, ajťáci jsme něco jiného než ostatní a tak si zasloužíme i dobře bydlet. Sice jako mistři na vše kolem počítačů máme relativně velké platy, ale to neznamená, že si může každý z nás, jen tak koupit nový barák, či byt, podle svých potřeb a přání. No ale přece dobré, kvalitní a luxusní bydlení je základ každého moderního ajťáka. Co třeba využít možnosti, která vám nabízí hypotéka? Jako dobře placení lidé, bychom neměli mít problém se splácením. Řeknu vám tedy něco o tom víc.

Hypotéky jsou vymyšlené speciálně pro bydlení a proto je lepší, než si vzít klasickou půjčku. Jsou na ní menší úroky, mate větší jistotu kvality a do jisté míry je kontrolované státem, takže se nejedná na 100% o žádnou lichvu.

Kdybych teď pro mě osobně bylo aktuální téma hypotéka na bydlení (zatím není aktuální, ale zajímám se o to), bral bych asi nabídku na extra-hypoteka.cz.

Nabízejí hypotéku v cenové relaci  od 300 000 Kč až do výše 80% z kupované nemovitosti. Jako ajťák si budete kupovat luxusní byt za 20 000 000 Kč, tak na ten vám dají hypotéku 16 000 000 Kč. Osmdesát procent, je pro vaší informace, ta vyšší běžná hranice. Jestli na svoje bydlení budete opravdu strašně moc spěchat, tak vám teď udělám radost. Hypotéky schvalují už do 3 hodin. Paráda!

Na splacení hypotéky máte dlouhý čas. Sami si zvolíte splátky tak, abyste vše vrátili v rozmezí pěti až maximálně třiceti let. Úrokovou sazbu pro vaší hypotéku vám garantují do 30 dní. Když budete chtít a budete mít možnosti, můžete využít možnosti mimořádných splátek. Sazba se fixuje vždy po jednom roce, po třech letech, po pěti letech a po deseti letech.

Jestli jste toho kupovali už více a máte teď několik hypoték, není nic lepšího a jednoduššího, než využít refinancování hypotéky. Umožní sloučení všech vašich hypoték, což vám přinese daleko menší starosti.

Jestli se j vám dostal už pojem Americká hypotéka, tak i tento model můžete využít. Záleží jen na vašem rozhodnutí a potřebách.

O David

Jmenuji se Davídek a budu vám tu psát článek a tom, co by se vám mohlo hodit v životě :-)