Bleskováregistrace.cz – systém registrace zpětných odkazů

 

Zajisté víte, že kvalitní tématicé odkazy jsou alfou i omegou pro posílení svých internetových projektů. Rád bych vás seznámil s novým projektem Blesková registrace odkazů http://bleskovaregistrace.cz.

Co to je?

Projekt Blesková registrace.cz nabízí jedinečný druh ruční registrace stránek do katalogů. Stačí jen 1x vyplnit údaje, které chcete do katalogů přidat a ty se díky vlastnímu API rozhraní zobrazí v celé sítě katalogů (lze vybrat i jednotlivé katalogy) . Síť katalogů je neustále rozšiřována. Seznam katalogů naleznete zde: http://bleskovaregistrace.cz/informace/.

Proč využít Bleskovou registraci?

Říká se „čas jsou peníze“ a my vám nabízíme úsporu času, kdy jedním kliknutím získáte garantovaný záznam ve více jak 70 katalozích za minimální náklady (od 1 Kč bez DPH).

U nás nekupujete „Zajíce v pytli“

Každý uživatel dostane od nás jako dárek kredit 300,-Kč pro vyzkoušení registrace stránek, poté může službu zhodnotit a rozhodnout se jestli ji bude dále využívat.

Vánoční dárek

Je čas Vánoc a dárků. Proto jsme pro vás připravili vánoční akci s dárečkem. Pokud si do Nového roku nabijete kredit nad 1000 Kč, obdržíte od nás jako pozornost 4G flash disk.


USB Flashdisk 4GB

Novinky

Pro příští rok chystáme novinku. Naši programátoři vyvíjí rozhraní pro Bleskovou Registraci PR článků jedním kliknutím. Tato služba bude nabídnuta největším PR článkovým serverům a pevně věříme, že Vám všem ušetří spoustu práce a drahocenného času.

Sledujte nás na Facebooku a Twitteru a buďte první kdo bude informován o nejnovějších akcích a slevách.

O Blesková Registrace.cz

Nabízíme jedinečný druh ruční registrace stránek do katalogů. Díky naší síti katalogů a vlastnímu API rozhraní, Vám můžeme nabídnout jednoduchou, ryhlou a kvalitní registraci stránek do našich katalogů. Po vyplnění jedíného formuláře získáte okamžitý report o provedených registracích.