Agregátor slev

V dnešní době je velmi oblíbené nakupovat přes internet a ještě ke všemu s výraznou slevou. Je mnoho slevových portálů, které toto všechno nabízí. Slevový ahregátor, který bych Vám zde rád představil, nabízí největší počet slev, které můžete využít. Tvůrci také stále pracují na jeho zdokonalení a co největším komfortu pro zákazníky.

Představuji Vám portál Slevydnes, který se stále rozšiřuje. Mezi novinky jistě patří filtrování slev podle různých kritérií. Všechny nabídky slev jsou také samozřejmě přehledně řazeny. Vývoj webové stránky se dále zaměřuje především na rychlost, která je bezpodmínečně nutná. Nejsou to však všechna vylepšení oproti ostatním slevovým agregátorům. Dalšímy doplňky které se Vám jistě budou líbit jsou například:

Aktuálně připravujeme štítkování slev pro ještě lepší přehlednost.
• Další připravovaná funkce je možnost ukladání si slev napozději.
• Největší nabídka na českém internetu (skutečně, například dnes přes 1000 slev)
• Slevy ze 43 měst
• Monitorujeme 173 slevových serverů a jejich počet prakticky každý den roste
• Denní návštěvnost cca 10.000 uživatelů

Na stránkách slevydnes naleznete přehledně seřazené slevy z České Republiky i ze Slovenska. Odebírány jsou nabídky z téměř dvěstě slevových portálů. Najdete zde tedy nabídky z portálu Slevomat i z jiných.

Vybírat můžete z nabídky 44 měst jakými jsou třeba Praha, Brno nebo Bratislava. Ve všech těchto městech je nabízeno mnoho slev na zboží a služby, které Vám mohou pomoci ušetřit značné finanční obnosy.

O Filip Matějka

Jsem provozovatelem webu ajtaci.net. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, obor počítačové systémy. V současné době jsem studentem na Univerzitě v Pardubicích. Musím také nějakým rozumným způsobem uživit provoz tohoto webu, takže se Vám předem omlouvám za občasné PR články. Doufám, že mě chápete.