SMS zdarma do všech sítí

Pokud používáte často SMS, ale také jste po většinu času na internetu, nevyplatí se Vám investovat do kreditu nebo paušálu, který byste stejně rychle provolali. Posílání SMS z internetu by pro Vás měla být jasná volba, obzvláště když je to zdarma do všech sítí dostupných v ČR. Zde Vám přináším krátkou recenzi jednoho takového SMS portálu.

Již jen fakt, že mnou recenzovaná stránka smsmania.cz má na facebooku více jak 58 tisíc fanoušků mluví samo za sebe. Tato služba je mezi uživateli velmi oblíbená a často využívaná. Nejedná se přitom vůbec o nic složitého.

Po přístupu na stránku stačí pouze vyplnit číslo příjemce SMS zprávy a dále už jen vypsat text zprávy do 160 znaků. Nakonec už pouze můžete vybrat operátora, přes kterého má být zpráva poslána a doručena. Tuto položku lze také nechat nastavenou na „automaticky“, čímž výběr operátora provede systém za Vás. Kliknutím na velké tlačítko odeslat jednoduše SMS zdarma odejde.

SMS brána na smsmania.cz Vám dokonce umožní takových zpráv odeslat neomezený počet, což se jistě vyplatí. Má to i své značné výhody, mezi kterými vede už jen to pohodlí, které při sezení u PC budete mít.

Závěrem bych už jen rád zmínil, že můžete posílat také SMS zdarma na facebooku. Pokud budete se službami spokojeni, nezapomeňte se o tom vyjádřit v komentářích. I za jiné názory budu velmi rád.

O Filip Matějka

Jsem provozovatelem webu ajtaci.net. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, obor počítačové systémy. V současné době jsem studentem na Univerzitě v Pardubicích. Musím také nějakým rozumným způsobem uživit provoz tohoto webu, takže se Vám předem omlouvám za občasné PR články. Doufám, že mě chápete.