SMS ZDARMA do všech sítí

Pokud posíláte často zprávy pomocí SMS, tak jste jistě již někdy přemýšleli na tím, jak tyto finance ušetřit. Samozřejmě že je to možné a nepotřebujete k tomu více, než mít přístup na internet a znát adresu na správnou internetovou SMS bránu. Poté již Vás při posílání SMS napříč sítěmi nic nemůže zastavit.

Posílání SMS zdarma do všech sítí nebylo nikdy jednodušší. Dříve to bylo takřka nemyslitelné, ale v dnešní době již můžete psát svým přátelům i do sítě, kterou sami běžně nepoužíváte a ještě ke všemu naprosto zdarma. SMS brány jako sms.cz Vám tak dokáží ušetřit opravdu velké množství peněz. Dalo by se říci, že při stálém používání lze ušetřit za rok i mnoho tisíc korun, které by mohly být potřeba někde jinde.

Mezi internetovými službami je posílání SMS zdarma tou nejspíš nejoblíbenější. SMS brána je využívána každý den i několika tisíci lidmi. Kromě posílání SMS zdarma láká uživatele i možnost psaní zpráv na běžné, nikoli mobilní, klávesnici, které tak neničí uživatelovy ruce a prsty. Při psaní na malé mobilní klávesnici totiž na prstech vznikají otlaky a v naprosto extrémních případech si může pisatel přivodit i závažné zdravotní potíže.
Velmi oblíbená služba, která nahrazuje klasické SMS brány je nyní i na Facebooku – “SMS Facebook“.

O Filip Matějka

Jsem provozovatelem webu ajtaci.net. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, obor počítačové systémy. V současné době jsem studentem na Univerzitě v Pardubicích. Musím také nějakým rozumným způsobem uživit provoz tohoto webu, takže se Vám předem omlouvám za občasné PR články. Doufám, že mě chápete.