Slevomaty – móda poslední doby

Jistě i Vy jste v poslední době zaznamenali rapidní nárůst projektů zaměřujících se na nový trend hromadného nakupování. Mnoho podnikatelů se pustilo do tohoto projektu jako přímý poskytovatel slev. Na ně navázaly další webové projekty, jakými jsou agregátory slev. Vzhledem k tomu, jaký obrovský nárůst to v poslední době byl, předpokládám, že mnoho těchto agregátorů nevydrží ve světě internetu déle než rok. Zato přímí poskytovatelé slev mají šance daleko větší. Je to ale spojeno s vyššími nároky na manažera při domlouvání produktů, které bude poskytovat se slevou.

Dalším problémem je nutnost vlastnictví kvalitního slevového systému. Naštěstí si tento problém uvědomili i někteří programátoři a vytvořili kvalitní a komplexní systémy pro poskytování slev. Jedním takovým produktem je i iMechanics SlevoAutomat. Cena tohoto produktu je přijatelná a zároveň poskytuje dosttatečné funkce pro toho, kdo to myslí s provozem slevového portálu skutečně vážně.

V čem tkví výhody tohoto systému? Tento slevomat nabízí velké množství nastavení, které může klient společnosti využít. Asi nejzajímavější je možnost řazení slev podle hoddnocení uživatelů, čímž může majitel slevového serveru snadno zjistit, o jaké služby je zájem a o které zase ne. Rozesílání newsletteru pro uživatele kteří si o něj zažádali je samozřejmostí a proces je plně automatizován.

Také provozovateli usnadňuje systém provoz slevomatu. Slevomat například umožňuje nastavení různých slev pro různé varianty nákupu stejného produktu. Nejpatrnější je to asi u jídla v restauracích. Můžete nabízet slevu jak na jídlo pro jednu osobu, tak i jinou slevu na jídlo například pro pět strávníků.

Společnost a-net group, a.s. se na prodej webových aplikací specializuje již mnoho let. Může si proto dovolit Vám nabídnout tento slevový web zdarma k vyzkoušení před zakoupením licence. Reference pro tento systém jsou vskutku bohaté. Najdete mezi nimi projekty jako slevomat.cz, zapakatel.cz, slevopolis.cz, groupon.com a mnoho dalších webů.

O Filip Matějka

Jsem provozovatelem webu ajtaci.net. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, obor počítačové systémy. V současné době jsem studentem na Univerzitě v Pardubicích. Musím také nějakým rozumným způsobem uživit provoz tohoto webu, takže se Vám předem omlouvám za občasné PR články. Doufám, že mě chápete.