Portál pro pořádání soutěží

Máte perfektně vytvořené vlastní webové stránky, ale s programátorem, který vám je tvořil, již nespolupracujete a nikdo jiný se v nich nevyzná tak dobře, aby byla drobná úprava levnou záležitostí? Přesto však potřebujete z nějakého marketingového důvodu vytvořit soutěž pro vaše návštěvníky. Našel jsem pro vás portál, který vám umožní vytvořit externí soutěž a následně za vás výsledky i vyhodnotí.

Soutěžíme.cz

Ve vytváření soutěží vám na portálu soutezime.cz nebudou bránit ani žádné poplatky. Nezáleží vůbec na tom, na co je vaše soutěž zaměřená. Nikdy nezaplatíte za vystavení soutěže ani korunu. Pro účast vašich návštěvníků v soutěži stačí na váš web vložit pouze jeden přímý odkaz na onu soutěž. Případně je možné umístit soutěž pomocí jednoduchého iframe přímo na web.

Mimo toho vám k vysoké účasti v soutěži může pomoci dobrá optimalizace webu pro mobilní telefony, které používá k připojení na internet stále více lidí. Připlatit si také můžete za vytvoření reklamní kampaně, která naláká více čtenářů a účastníků. Když už mluvím o tom, co si můžete připlatit, tak nesmím zapomenout na speciální pravni podminky pro soutezici, které vás ochrání před případnými problémy.

Portál Soutezime.cz je prvním webem, který vám možnost externího vytvoření soutěže zdarma umožní. Velkou výhodou portálu soutezime.cz je automatické vyhodnocení soutěže. Systém to udělám bezplatně sám za vás. Díky této formě marketingové propagace lze získat další zákazníky pro váš obchod či další čtenáře vašeho webu.

O Filip Matějka

Jsem provozovatelem webu ajtaci.net. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, obor počítačové systémy. V současné době jsem studentem na Univerzitě v Pardubicích. Musím také nějakým rozumným způsobem uživit provoz tohoto webu, takže se Vám předem omlouvám za občasné PR články. Doufám, že mě chápete.