Odpočiňte si chvilku od práce a zahrajte si nějakou pohodovou online hru

Náš magazín se zabývá převážně vážnější tematikou IT, mobilních technologií atd. Není však na škodu občas takříkajíc vypnout a věnovat se věcem zábavnějším. Na chvíli tedy odbočíme od tématu programování, hardwaru či databází. V tomto článku se budeme bavit o tématu online her. Tedy těch, které si můžete zahrát zdarma na internetu bez jakékoliv instalace. Proč jsem se tomuto tématu rozhodl věnovat? Jedná se totiž o jednu z mála mých zábavných aktivit ve chvílích, kdy mám pocit, že se z přemíry práce zblázním.

Online hry jsem začal hrát již během svého pobytu na střední škole. Neměl bych se o tom asi takto veřejně šířit, ale během hodin elektroniky či ekonomiky nebylo nic zábavnějšího. Stíhal jsem je hrát a mezitím i částečně věnovat pozornost výuce, díky čemuž jsem například i z elektroniky dokázal odmaturovat. Většinou jsem tyto hry během hodiny střídal a dokázal jsem si jich zahrát deset i více. Potřeboval jsem proto takový server, který mi nabídne velký počet nabízených her, které by mě jen tak neomrzely. Velmi se mi zalíbil projekt Hrajzdarma.cz. Po registraci jsem si dokonce mohl seřadit hry podle oblíbenosti a mít je tak stále na dosah.

Jaké herní sekce tento web nabízí? Já mám nejraději oddechové hry, které mi pomáhají ubránit se zbytečnému stresu. Někomu však k tomuto účelu mohou vyhovovat spíše akční nebo bojové hry. V každé této kategorii je přes dvěstě her, se kterými si můžete užít mnoho zábavy. Abych vyhověl všem čtenářům tohoto webu, zmíním samozřejmě i sekci hry pro dívky. Přijde si na své tedy úplně každý. Při psaní tohoto textu jsem si web opět rozklikl a chtě nechtě jsem si musel zahrát. Myslím si tedy, že tento server vás pohltí asi tak stejně jako mě.

O Filip Matějka

Jsem provozovatelem webu ajtaci.net. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, obor počítačové systémy. V současné době jsem studentem na Univerzitě v Pardubicích. Musím také nějakým rozumným způsobem uživit provoz tohoto webu, takže se Vám předem omlouvám za občasné PR články. Doufám, že mě chápete.