Objevit.cz: IT magazín o počítačích a internetu, který vám poví to podstatné!

Internet je přímo zahlcený různými weby o počítačích a internetu. Každý den tak přibývají miliony nových článků a čtenář je nikdy nedokáže pojmout, proto mu to nejdůležitější uniká, a to je obrovská chyba. IT magazín Objevit.cz je však jiný a i tento problém se snaží vyřešit…

Magazín vznikl v roce 2010 a denně svým čtenářům přináší nové články právě o informačních technologiích a online byznysu. Nechybí ani rozhovory s řadou známých osobností českého a slovenského internetu, návody pro začátečníky i pokročilé, krátké zprávičky bulvárního rázu, články o fotografování, internetové kriminalitě, seo optimalizaci a dalším. Redaktoři rovněž přidávají svoje vlastní názory a zkušenosti.

Redaktoři Objevit.cz se snaží vybírat pouze to nejzajímavější a nejaktuálnější, co se děje ve světě IT. Věnují pozornost i české scéně, kterou mnohé magazíny bohužel zanedbávají. Redakce je složena z relativně mladých lidí, jejichž zájmem je právě zkoumání počítače a internetu. Mezi redaktory jsou však i zkušení lidé, kteří se dělí o svoje znalosti a názory se čtenáři přímo ve článcích, na sociálních sítích a podobně.

Jelikož popularita magazínu stále roste, rozhodli se redaktoři oddělit některá témata od sebe. Věnovat se totiž chtějí i online podnikání, ale to je někdy těžké splést dohromady s články ryze technologického rázu. Denně tak vychází pěkná řádka nových článků a redaktoři v nich myslí na všechny, proto témata podrobně rozebírají a vysvětlují je tak, aby je pochopili i méně pokročilí čtenáři.

A ti, kteří něco nechápou, mohou navštívit velké diskuzní fórum, kde opět profesionálové radí nejen začátečníkům, ale všem, kdo si přijdou pro radu. Svoje si zde najde každý, prostor pro diskuzi je velice široký a diskutujících uživatelů stále přibývá.

Pokud tedy chcete najít zajímavé a přínosné čtení na internetu, neváhejte objevit Objevit.cz!

O Filip Matějka

Jsem provozovatelem webu ajtaci.net. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, obor počítačové systémy. V současné době jsem studentem na Univerzitě v Pardubicích. Musím také nějakým rozumným způsobem uživit provoz tohoto webu, takže se Vám předem omlouvám za občasné PR články. Doufám, že mě chápete.