Flash hry v češtině

Již bylo řečeno mnoho o běžných hrách pro stolní počítače, ale trochu zůstávají v pozadí flash hry. Přitom i v české republice se najdou kvalitní producenti tohoto typu her. Asi největším je momentálně afrodita.name . Produkují jak hry v češtině tak i v jazyce anglickém. V tuto chvíli je počet vytvořených her celých třicet jedna.

Na těchto stránkách samozřejmě nenajdete pouze hry vlastní výroby, ale také ty, které jsou na internetu oblíbené. Každý den jsou přidávány nové online hry, které samozřejmě můžete vyzkoušet a dobře se u nich bavit. V nabídce najdete hry rozřazené do třiceti kategorií. Her je v nabídce tolik, že se vám jen tak neohrají a na tomto webu si můžete užít mnoho zábavy.

Z her které jsou vlastní výroby bych si dovolil takzvaně „vypíchnout“ především Green archer. Vaším cílem v této hře je projít celou mapu za pomoci prostřílení se k cíli pomocí získávání bodů. K dispozici vám je ovšem pouze luk a šípy, jichž není mnoho. V cestě vám také stojí překážky, které vás sice obírají o počet pokusů, ale zato vám díky nim právě tyto body přibývají.

Tuto a další hry online můžete zkoušet až do omrzení. Za hraní her totiž neplatíte žádný poplatek a u vlastních her jsou některé dokonce uvolněny k dalšímu publikování. Nemusíte mít tedy strach z postihů v případě publikování na vlastních webových stránkách.

O Filip Matějka

Jsem provozovatelem webu ajtaci.net. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, obor počítačové systémy. V současné době jsem studentem na Univerzitě v Pardubicích. Musím také nějakým rozumným způsobem uživit provoz tohoto webu, takže se Vám předem omlouvám za občasné PR články. Doufám, že mě chápete.