Facebook loví uživatele s nezájmem o koupi svojí nabídkou kreditů v hodnotě pěti USD za pouhý dolar

Jen 5 % z celkového počtu uživatelů rozšířené sociální sítě využívá placené prémiové nabídky her. Pokud by se podařilo toto číslo zvýšit, zaznamenali by vývojáři i samotný Facebook intenzivnější přísun finančních prostředků. A právě tato idea se skrývá za současnou atraktivní nabídkou určenou pro všechny osoby, jež nakupování virtuální měny neholdují. Celá akce vstupuje v platnost již dnes, což se můžete dočíst zde. Lidé proto mají možnost získat zdarma bonus v objemu čtyř dolarů. Stačí pouze zaplatit jediný americký dolar. Pro Facebook to znamená získání nové potencionálně aktivní platební karty a jistotu, že daný uživatel si úhradu přes internet vyzkoušel a je srozuměn se všemi kroky. S ohledem na výhody, které zákazník využije v dané hře, se očekává opětovná koupě virtuálních kreditů i v budoucnu.

Facebook svoji měnu představil věřenosti před několika lety. V rámci promoční akce dokonce nadělil některým šťastlivcům kredity bezplatně. Počítalo se přitom se schopností dárků spustit lavinu závislostí na virtuálních zlaťácích. Tak se však nestalo a sociální síť tak své uživatele k placení nedonutila.

Nadneseně řečeno, Facebook čísla platebních karet skutečně potřebuje. Když bychom jako protiklad uvedli firmu Apple, záhy zjistíme, že po deseti letech nabízení hudby v MP3 prostřednictvím iTunes disponuje dostatečnou základnou generující zisk v rámci prodeje aplikací a nejrůznějších herních vylepšení. Podobně na tom chce být i Mark Zuckerberg. Pokud příjmy začnou stoupat, uklidní to všechny investory a z Facebooku se stane plnohodnotná herní platforma se vším všudy.

Návod na získání akční nabídky

Aby se zamezilo podvodům s opětovným využíváním bonusu, neexistuje přímá cesta k jeho opatření. Pakliže chcete mít jistotu, že o své bezplatné kredity nepřijdete, lze doporučit spuštění libovolné aplikace využívající systém TrialPay. Jde například o hry The Sims Social či Kingdoms of Camelot. Poté již jen stačí projevit zájem o získání placených výhod.

O Ondřej Směták

Student, který se intenzivně zajímá o oblast IT a to především z pohledu webmastera a programátora GUI aplikací.