Replikace – lisování CD a DVD

Z jakéhokoliv důvodu poptáváte výrobu optických médií? Zkuste se obrátit na společnost Optical Disc Europe s.r.o., která má v tomto oboru bohaté zkušenosti. Optická paměťová média dodává nejen do české republiky, ale operuje po celé Evropě. Kromě samotné výroby poskytují i authoring, mastering, výrobu, potisk, balení, distribuci a také logistiku. Pro poradenství ohledně výroby médií vám je k dispozici celý tým proškolených pracovníků v pražském sídle společnosti.

ODEV tomto článku bych vám rád více přiblížil služby této firmy, protože mohou být pro někoho trochu nepřehledné. Hlavní činností je výroba optických médií. Pod tím si můžete představit lisování CD a DVD pomalými metodami, které ale zajistí maximální životnost a vůbec špičkové vlastnosti.

Při výrobě médií v případě vašich požadavků dbá společnost i na ochranu proti kopírování. Používá ty nejmodernější metody, díky kterým nebudou vaše ztráty na licencích tak vysoké. V tuto chvíli jsou využívány techniky:

  • Macrovision
  • Rip Guard
  • AACS, CSS

Výroba DVD a CD může být zakončena potiskem disků.. Většinou se tiskne offsetovou metodou tisku. Součástí služeb je i práce grafiků, kteří vytvoří standardní potisk nebo čistě individuální řešení. Samozřejmostí je celobarevný potisk.

Po dokončení prací firma Optical Disc Europe s.r.o. po dohodě s vámi může zařídit i distribuci a logistiku. Vzhledem k dobré poloze v Evropě je společnost schopna zajistit opravdu rychlé dodání na místo určení. Případně lze využít naše sklady k dočasnému uložení dokončené objednávky. V nich si vaše optická média můžete kdykoliv vyzvednout.

Nenašli jste v nabídce vámi požadovan služby v oblasti optických paměťových médií? Pokuste se firmu kontaktovat. Pokud to bude jen trochu možné, jistě se vám pokusí vyhovět.

O Filip Matějka

Jsem provozovatelem webu ajtaci.net. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, obor počítačové systémy. V současné době jsem studentem na Univerzitě v Pardubicích. Musím také nějakým rozumným způsobem uživit provoz tohoto webu, takže se Vám předem omlouvám za občasné PR články. Doufám, že mě chápete.