Kam s nefunkčním notebookem či počítačem?

Počítače stejně jako jiná elektronika mohou například vlivem tepla či horšího zacházení přestat fungovat. Pokud je pro vás tento přístroj zároveň pracovní pomůckou, mohl by to pro vás být poměrně velký problém. Při prvních potížích také kupovat hned počítač jiný není zrovna nejekonomičtější řešení. Naštěstí existují servisy, kde si za poměrně dobrou cenu s většinou potíží poradí a během co nejkratší doby vám dodají zpět funkční notebook nebo PC. Většinou se nezaměřují pouze na hardware, ale v častých případech i na programové vybavení.

servis notebooků

Žádný takový ve svém okolí nemáte? Nemusíte se se svým notebookem nebo počítačem ihned loučit. Servis notebooků mohou zajistit i různé firmy s celostátním působením. Jednou takovou je i firma, prezentující se na webu Opravna.Zasahovka.cz . Pokud rozbitý počítač přinesete osobně, neplatíte samozřejmě za dopravu vůbec nic. Při objednávce svozu z každého koutu naší republiky zaplatíte vždy pouhých 390Kč. Samotný servis notebooku a PC se odvíjí od diagnostikované závady. Samotné najití problému máte zcela zdarma. Cena za samotnou opravu je poté určena dle hodinové sazby a v ceníku si můžete prohlédnout odhad ceny za jednotlivé druhy oprav.

Hlavní poskytovanou službou je oprava notebooku. Tato firma nabízí odborný servis všech značek notebooků a to jak těch známých tak i  takzvaných noname. Dále samozřejmě opraví i jiné součásti PC, pokud to je alespoň trochu možné. Hardware však není jediným polem působnosti a zachrání vás i ve chvíli, kdy se na vašem harddisku usídlí všemožná virová havěť. Zkrátka pokud potřebujete vyřešit jakékoliv problémy s počítači a případně je nutná oprava notebooků. Stačí na výše uvedené adrese odeslat pomocí jednoduchého formuláře nezávaznou objednávku, na základě které budete kontaktováni.

O Filip Matějka

Jsem provozovatelem webu ajtaci.net. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, obor počítačové systémy. V současné době jsem studentem na Univerzitě v Pardubicích. Musím také nějakým rozumným způsobem uživit provoz tohoto webu, takže se Vám předem omlouvám za občasné PR články. Doufám, že mě chápete.