Vlastní web snadno a rychle

Rozjíždíte nějaký svůj nový projekt a potřebujete k němu vytvořit webovou prezentaci? Radši se však budete věnovat projektu samotnému než vytváření www stránek? V tom případě bych vám doporučil využití nějakého redakčního systému, který vám tyto úkony velmi usnadní. Ne vždy vám ovšem poskytne požadované funkce nějaký z free systémů a nezbývá než si vybrat mezi placenými verzemi.

tvorba webových stránek

V tomto článku bych se rád zmínil o jednom z nich, a to o redakčním systému poskytovaným na adrese Webdnes.cz. I když se jedná o placený systém, náklady na jeho provoz jsou v podstatě zanedbatelné. No řekněte sami, zda je pro vás 170Kč respektive 275Kč v business tarifu nějaká příliš vysoká částka. Za tyto peníze vám redakční systém poskytuje opravdu mnoho funkcí.

Uvedu zde některé zajímavé funkce, které jistě využijete. Například si můžete na webu vytvořit až čtyři různá menu. K těm pak můžete přiřadit ještě mnoho takzvaných podmenu. Záleží pouze na tom, jak velký rozsah stránek potřebujete. Pokud se vaše firma zaměřuje i na zahraniční klientelu, jistě využije i multijazyčnost webu. S tím souvisí i možnost publikace částí obsahu pouze pro určité jazykové mutace.

Rozhodně nesmím zapomenout na dobrou optimalizaci pro vyhledávače. Ta velkou měrou přispěje k zvyšování návštěvnosti webu. Pokud se totiž vaše stránka nachází na dobrých pozicích ve vyhledávání, máte přísun nových čtenářů a potencionálních zákazníků zaručen.

Webdnes.cz vám mimo těchto základních služeb nabízí i registrace do katalogů či jiné formy takzvaného linkbuildingu. Jedná se vlastně o systém umisťování zpětných odkazů na cizí weby, které v konečném důsledku mohou zvýšit vaše pozice ve vyhledávání. Je ale také důležité, aby šlo v převážné většině o weby tematicky příbuzné.

Ja kjste jistě již z předchozího textu mohli pochopit, tak tvorba webových stránek snad nikdy nebyla jednodušší. Pokud se tedy o tomto redakčním systému chcete dozvědět více, navštivte prosím adresu Webdnes.cz.

O Filip Matějka

Jsem provozovatelem webu ajtaci.net. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, obor počítačové systémy. V současné době jsem studentem na Univerzitě v Pardubicích. Musím také nějakým rozumným způsobem uživit provoz tohoto webu, takže se Vám předem omlouvám za občasné PR články. Doufám, že mě chápete.