Pronájem profesionálního eshopu – levně

Přemýšleli jste někdy nad tím, jakým způsobem byste chtěli vydělávat peníze? Někdo se raději nechá někde zaměstnat a o nic se nestará. Další z vás naopak mohou mít sen postavit se na vlastní nohy a začít vydělávat pouze vlastními silami. Pokud máte alespoň trochu obchodního ducha, mohlo by pro vás být zajímavé provozování internetového obchodu. Pokud jste ale naprostí začátečníci, nevyplatí se vám investovat do e-shopu na míru, který může stát až několik set tisíc korun. Lepší je nejprve pronájem profesionálního řešení.

eshopKdyž jsem já uvažoval o založení internetového obchodu s vybavením pro sport, váhal jsem právě mezi těmito dvěma variantami. Nakonec jsem se rozhodl pronajmout si internetový obchod a udělal jsem dobře. Na moji poptávku ohledně řešení na míru mi byly zasílány samé drahé nabídky a bál jsem se, že pokud by se obchod dobře nerozjel, byl bych neustále v mínusu. Volil jsem tedy raději pronájem a až když jsem zjistil, že o produkty je zájem, koupil jsem si vlastní řešení internetového obchodu.

Od jaké firmy jsem si zprvu eshop pronajal? Na doporučení známého to byl Ai-Shop.cz a byl jsem spokojen. Vybral jsem si standardní verzi jejich internetového obchodu. Ten nabízí mnoho modulů, které mi usnadňovali práci. Například umožňuje výpis produktů podle prodejnosti. Také lze nastavit u jednotlivých druhů zboží časově omezené akce a mnoho dalšího. Pro začínajícího prodejce je to velmi dobré řešení.

O Filip Matějka

Jsem provozovatelem webu ajtaci.net. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, obor počítačové systémy. V současné době jsem studentem na Univerzitě v Pardubicích. Musím také nějakým rozumným způsobem uživit provoz tohoto webu, takže se Vám předem omlouvám za občasné PR články. Doufám, že mě chápete.