Pronájem aplikace pro e-shop

Baví vás práce z domova převážně prováděná po internetu? Máte zároveň obchodní nadání a nedělá vám problém komunikace s potencionálními zákazníky? Pak jste již jistě uvažovali nad založením svého vlastního internetového obchodu. Mnoho z vás ovšem také určitě narazilo na finanční potíže, které jsou s „rozjetím“ spojené. Nezanedbatelnou částku tvoří prodejní systém. Ovšem v současné době lze klasický odkup systému nahradit jeho pronájmem, čímž vám zbude více peněz na marketing a nákup skladových zásob.

Cena pronájmu za eshop je skutečně velmi lákavá. Základní verzi, která ovšem nebude fungovat na vaší doméně, můžete pořídit již za pouhých 199Kč za měsíc. Nejlepší variantu potom za 899Kč za stejné období. Tento nejdražší systém splňuje i ty nejnáročnější požadavky na jednoduchost obsluhy a komfort pro zákazníky. Což ovšem neznamená, že začínajícímu obchodníkovy by nestačil e-shop nejlevnější. Pouze s ním bude mít o trochu více práce, ale lze ji hravě zvládnout.

Abyste nekupovali takříkajíc zajíce v pytli můžete se po dobu patnácti dní vyzkoušet internetový obchod zdarma. Otestujete si během této doby všechny nabízené funkce a rozhodnete se, zda si ho pronajmete či nikoliv. Tomu aby byl eshop přesně podle vašich představ, můžete si v rámci pronájmu požádat o kompletní webdesign, který bude splňovat všechna vaše kritérie.

Pronájem eshopu je také spojen s vytvořením obchodu na facebooku zdarma. Pomocí správné propagace vám budou přicházet zákazníci také z tohoto moderního zdroje a vy můžete v poklidu vydělávat. Nevíte si s čímkoliv rady? K dispozici je vám také plnohodnotná technická podpora, se kterou se můžete kdykoliv spojit.

O Filip Matějka

Jsem provozovatelem webu ajtaci.net. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, obor počítačové systémy. V současné době jsem studentem na Univerzitě v Pardubicích. Musím také nějakým rozumným způsobem uživit provoz tohoto webu, takže se Vám předem omlouvám za občasné PR články. Doufám, že mě chápete.